Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uśmiech na planie Bonanzy
Autor Wiadomość
ADA Offline
Senior Member

Liczba postów: 486
Reputacja: 0
RE: Uśmiech na planie Bonanzy
Zastanawiałam się, gdzie wkleić to zdjęcie i uznałam, że tu w "Uśmiechu na planie Bonanzy" będzie najlepiej pasować. I od razu zadam Wam pytanie: co zupełnie nie pasuje w postaci Hossa?

[Obrazek: 5274de7e4149b96egen.jpg]
13-03-2017 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rika Offline
Administrator

Liczba postów: 1,592
Zegarek.
Czytałam historię o tym, jak to Dan wiecznie zapominał zdjąć zegarek przed wejściem na plan. Jeśli inni też przeoczyli ten drobiazg, to wszystko trzeba było kręcić jeszcze raz, bo Hoss nie mógł czegoś takiego posiadać.

Raz Dan wszedł na plan z zegarkiem, w trakcie kręcenia zorientowali się, że ma go na ręce. Dan wkurzony zdjął zegarek, rzucił go ze złością na ziemię i rozdeptał, żeby mu już nigdy więcej nie "przeszkadzał".
Wszyscy byli zszokowani, bo Dan miał jakiś bardzo drogi, markowy zegarek i aż takiego poświęcenia nikt nie oczekiwał.
Potem się okazało, że zrobił im kawał i tym razem miał jakiś tani, byle jaki zegarek, bo tę całą akcję wcześniej zaplanował.

Dobrze zapamiętałam?
30-03-2017 11:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ADA Offline
Senior Member

Liczba postów: 486
Bardzo dobrze! Smile

A teraz uśmiech, a właściwie radosny śmiech na planie odcinka "Hoss and the Leprechauns" i to za sprawą Mike'a Landona

[Obrazek: a2a677c9fe882cd0gen.jpg]

a tak wyglądała ta scena w odcinku:

[Obrazek: 0a5617c350c91570gen.jpg]
30-03-2017 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS